Elektromekanik Taahhüt Kapsamı

Elektromekanik Taahhüt Elektrik, Mekanik ve İnşaat Mühendisliği alanlarında Elektromekanik Taahhüt Projeleri geliştirmekte ve bu projeleri sahada uygulamaktayız.

Elektromekanik Taahhüt Tecrübemiz

Elektromekanik Taahhüt Firması olan DESK YAPI Taahhüt A.Ş., Türkiye’de ve Türkiye sınırları dışında birçok ülkede Elektrik, Mekanik ve İnşaat mühendisliği alanlarında Taahhüt projeleri geliştirmekte ve bu projeleri sahada uygulamaktadır. Alanında uzman mühendis kadrosuna sahip olması neticesinde, bugüne kadar üstlendiği Elektrik, Mekanik ve İnşaat Taahhüt işlerini hiçbir sorun yaşamadan, projenin gerektirdiği kalitede ve zamanda teslim etmiştir. Elektrik, Mekanik Mühendislik alanında tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve saha çalışanları, büyük yatırım projelerinize artı değer katar.

“Mühendislik Tecrübemize Güvenin”

Büyük yatırım finansmanı ayırıp hayata geçirmek istediğiniz projelerinizin tüm Elektromekanik gereksinimlerini, DESK YAPI Elektromekanik Taahhüt A.Ş. olarak üstlenmeye hazırız. Tecrübemize güvenebilirsiniz. Bugüne kadar tamamladığımız ve hali hazırda devam eden tüm Elektromekanik Taahhüt Projelerimizi inceleyebilirsiniz.

Elektromekanik Taahhüt Projelerinin Kapsamı

Elektrik, Mekanik ve İnşaat Taahhüt alanında ileri mühendislik tecrübesi isteyen havalimanları, oteller, enerji üretim tesisleri, hastaneler, turizm tesisleri, endüstriyel ölçekte şirket binaları, fabrikalar ve depolar gibi ciddi yatırımlarla hayata geçirilen yapıların tüm elektro-mekanik sistemlerinin; projelerinin hazırlanması aşamasından, elektrik ve mekanik sistemlerin aktif olarak işler hale getirilmesi ve daha sonrasında bakımların yapılmasına kadar, tüm süreçleri, yapılacak sözleşme ile  elektro-mekanik taahhüt kapsamına alabiliriz.

“Kaliteli Mühendislik Çözümler Taahhüt Ediyoruz.”

Tüm sistemler ve ekipmanlar firmamız tarafından temin edilir ve ihtiyaca uygun şekilde kullanılır. Aldığımız tüm Elektromekanik Taahhüt işlerinde olduğu gibi; projenizin ihtiyacı olan mühendislik çözümlerini de sorunsuz bir şekilde projelendirip ve uygulayıp teslim edeceğimizden emin olabilirsiniz. Projenizin ihtiyacı olan çözümler hakkında daha fazla bilgi için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Tanışmış olmaktan memnuniyet duyarız.


Elektromekanik Mühendislik Çözümlerimiz

Elektrik, Mekanik ve İnşaat Taahhüt firması olarak projeleriniz için geliştirebileceğimiz mühendislik sistemleri; Mekanik, Elektrik ve Endüstriyel başlıkları altında yer almaktadır. Bu sistemlere ek olarak, ihtiyaca yönelik geliştirdiğimiz elektromekanik sistemler de mevcuttur. Projenizin ihtiyacı olan çözümler hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mekanik Sistemler

 • -Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri
  -Sıhhi Tesisat
  -Isıtma Tesisatı
  -Soğutma Tesisatı, Yangın Tesisatı
  -Buhar ve Kondens Tesisatı
  -Bahçe Sulama Tesisatı
  -Yüzme Havuzu Tesisatı
  -Mutfak ve Çamaşırhane Tesisatı
  -Medikal Gaz ve Hijyenik İklimlendirme Tesisatı

Elektrik Sistemleri

 • -Alçak ve Orta gerilim Tesisatı
  -Trafo – Jeneratör ve UPS Sistemleri
  -Yangın, Algılama & Yangın İhbar Sistemleri
  -Bina Aydınlatma Tesisatı
  -Telefon, Data ve Güvenlik Sistemleri
  -Sesli Arama & Anons Sistemleri
  -Yıldırımdan Korunma & Topraklama Tesisatı
  -Bina Otomasyon Sistemleri

Endüstriyel Sistemler

 • -Proses Boru Hattı
  -Basınçlı Hava Tesisatı
  -Gaz Tesisatı (LPG, Karbondioksit, Azot, Oksijen)
  -Atık Su ve Ham Su Arıtma Sistemleri
  -Deniz Suyu Arıtma Sistemleri
  -Kızgın Yağ Tesisatı Uygulamaları
  -Baca ve Toz Toplama Sistemleri
  -Endüstriyel Otomasyon Sistemleri

Desk Yapı Elektromekanik Taahhüt A.Ş.Elektrik, Mekanik Mühendislik alanında tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve saha çalışanları, büyük yatırım projelerinize artı değer katar.