DESK YAPI Taahhüt A.Ş. Hakkında

Sizlerle tanışmaktan memnuniyet duyarız.

Kurucunun Mesajı

DESK YAPI Elektromekanik Taahhüt Firması

DESK YAPI Elektromekanik Taahhüt Firması olarak; Türkiye ve Türkiye sınırları dışında birçok ülkede “güven” odaklı Elektromekanik Mühendislik Projeleri geliştiriyor ve uyguluyoruz.

500’den fazla saha çalışanımız, merkez ofisteki iş arkadaşlarımız ve yönetim kurulumuz ile elektrik mekanik mühendislik ihtiyaçlarına sunduğumuz çözümlerin ve üstün hizmet anlayışıyla yürüttüğümüz projelerin gururunu yaşıyoruz. Şirket kültürümüzün temel taşlarını oluşturan ilkeler sayesinde, yurt içinde ve yurtdışında elektromekanik sektöründe emin adımlar atarak büyümekteyiz. Başarımızın sırrı; olmazsa olmazlarımız olan etik değerlere duyduğumuz saygı, ekip çalışması ve öğrenme arzumuzda yatmaktadır.

Projelerimizi inceleyerek elektromekanik mühendislik alanındaki tecrübelerimizi görebilirsiniz ve yatırım projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz elektromekanik mühendislik çözümler için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sizlerle tanışmaktan memnuniyet duyarız.

Güray KAYA
Kurucu&Yönetim Kurulu Başkanı

Desk Yapı Elektromekanik Taahhüt A.Ş. Kurumsal Logo

Elektromekanik Taahhüt Firması

DESK YAPI Taahhüt A.Ş.

Yenilikçi bir elektromekanik müteahhitlik firması olan DESK YAPI Taahhüt A.Ş., Türkiye ve yurtdışında birçok ülkede “güven” odaklı elektromekanik mühendislik projeleri geliştirmekte ve uygulamaktadır. Elektromekanik mühendislik ihtiyaçlarını üstün hizmet anlayışı ile karşılamaya odaklanmıştır.

Uzun vadeli büyüme hedeflerine sahip olması, üstlendiği projeleri üstün hizmet anlayışıyla ele alma hassasiyetini beraberinde getirmiştir.

Uzmanlığımız

Elektrik taahhüt, mekanik taahhüt ve elektromekanik mühendislik çözümleri.

Elektrik Mekanik Taahhüt alanında ileri mühendislik tecrübesi isteyen havalimanı, otel, turizm tesisi, endüstriyel ölçekte şirket binaları ve fabrika gibi birçok projede DESK YAPI Elektromekanik Taahhüt Firmasının imzası bulunmaktadır.

Hali hazırda Türkiye’de ve Türkiye sınırları dışında devam eden projelerinin yanında, yine Türkiye’de ve Türkiye sınırları dışında birçok yatırım projesi ile yakın temas halindedir.

Ofislerimiz ve Adres Bilgileri

Farklı ülkelerde bulunan ofislerimiz.
 • TÜRKİYE MERKEZ OFİS
  Yukarı Öveçler 1235. Cadde Plenty Plaza 9/26 Çankaya 06460 Ankara / TÜRKİYE
 • KUVEYT OFİSİ
  Havally, Block 7, Tunisa Street, Al Fajer Center (Building No 5409), Floor 6, Office 5 KUVEYT
 • KARADAĞ OFİSİ
  Prizrenska 19, Herceg Novi KARADAĞ
 • AZERBAYCAN
  Baku, Nizami Street 121/26, AZ1010 AZERBAYCAN

Kalite Politikamız ve Sertifikalar

Resmi kurumlarca onaylanmış kalite belgelerimiz.

İnşaat, altyapı, üstyapı, çelik konstrüksiyon, elektrik tesisatı, mekanik tesisat, proje, taahhüt, yatırım ve müşavirlik hizmetleri alanlarında kalite yönetim belgelerimiz.

Desk Yapı Elektromekanik Mühendislik Firması Kalite Yönetim Belgesi
Desk Yapı Elektromekanik Mühendislik Firması Kalite Yönetim Belgesi
Desk Yapı Elektromekanik Mühendislik Firması Kalite Yönetim Belgesi
Desk Yapı Elektromekanik Mühendislik Firması Kalite Yönetim Belgesi

Elektromekanik Taahhüt İşlerimizin Referansı Şirketler

Elektromekanik alanında çalıştığımız firmalar. Bu firmaların projelerinde ihtiyaç duydukları elektromekanik mühendislik çözümlerini üretiyoruz. Socar, Limak, Enervis, Bursagaz ve daha fazlası…