Devam Eden Projeler

Elektromekanik Sistemler

Türkiye’de ve Türkiye sınırları dışında, farklı ülkelerde, yürüttüğümüz elektromekanik projeler sayesinde; iş kapasitemizi artırıyoruz ve gelişiyoruz.

Bursa İli Dağ İlçeleri Şehir İçi Doğalgaz Dağıtım İşleriÜlke: Türkiye

Bursa İli Dağ İlçeleri Şehir İçi Doğalgaz Dağıtım İşleri

Kuveyt Uluslararası Havalimanı Yeni Yolcu Terminal BinasıKuveyt Uluslararası HavalimanıÜlke: Kuveyt

Kuveyt Uluslararası Havalimanı Yeni Yolcu Terminal Binası

Toplam 150.000 m2 proje alanına sahip olan KIA-T2 projesi, mevcut havalimanı kapasitesini önemli ölçüde arttırmak ve yeni bir bölgesel merkez oluşturmak üzere planlanmıştır. Ghazali Rd, Kuveyt lokasyonunda bulunan yatırımın Mekanik HVAC Borulama, Havalandırma, Tüm HVAC Ekipmanı ve İlgili Parça Montajı, Bina Otomasyon Sistemi ve Mekanik Ekipman MCC panelleri ile ilgili mühendislik çalışmaları, imzalanan sözleşme gereği Desk Yapı Elektromekanik Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından yürütülmektedir.

Proje Detayları

Portonovi Marina Resort Village & HotelÜlke: Karadağ

Portonovi Marina Resort Village & Hotel Karadağ

Pizarotti Montenegro D.O.O ile Desk Yapı Elektromekanik Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında imzalanan sözleşmeye göre; Portonovi Marina Resort Village Hotel  projesindeki beş ayrı blokta yer alan tüm elektromekanik disiplinler ile ilgili imalata yönelik proje; malzeme ve ekipman temini, montajı, test ve devreye alma işleri ile birlikte, proje toplam alanı ve Marina’ya hizmet veren merkezi OG Jeneratör ve Su Deposu Tesisleri Sözleşmeler kapsamındadır.

Proje Detayları

Socar Star Rafineri Yemekhane BinasıÜlke: Türkiye

Socar Star Rafineri Yemekhane Binası İzmir

Bu sayfada İzmir Aliağa Socar Star Rafineri Yemekhane Bina Projesinin Taahhüt Sözleşmesi, Proje Detayları ve Elektromekanik Kapsamı yer almaktadır.

Proje Detayları

Socar Star Rarineri Ar-Ge BinasıÜlke: Türkiye

Socar Star Rarineri Ar-Ge Binası İzmir

Bu sayfada İzmir Aliağa Socar Star Rafineri Ar-Ge Bina Projesinin Taahhüt Sözleşmesi, Proje Detayları ve Elektromekanik Kapsamı yer almaktadır.

Proje Detayları

Socar Star Rafineri Bilgi ve Belge Yönetim MerkeziÜlke: Türkiye

Socar Star Rafineri Bilgi ve Belge Yönetim Merkezi

Bu sayfada İzmir Aliağa Socar Star Rafineri Bilgi ve Belge Yönetim Merkezi Bina Projesinin Taahhüt Sözleşmesi, Proje Detayları ve Elektromekanik Kapsamı yer almaktadır.

Proje Detayları

elektromekanik projeler

DESK YAPI Elektromekanik Taahhüt A.Ş. Türkiye’de ve Türkiye sınırları dışında, bir çok ülkede, büyük ölçekli mühendislik projeleri yürüten Elektrik Mekanik Taahhüt Firmaları arasındadır.