Portonovi Marina Resort Village & Hotel Projesi KARADAĞ DESK YAPI, AZMONT INVESTMENTS ve PIZZAROTTI MONTENEGRO D.O.O işbirliği ile…

portonovi marina resort hotel montenegro karadağ
0
Proje Toplam Alanı
0
Sözleşme Toplam Alanı
0
Tamamlama Tarihi

Portonovi Marina Resort Village & Hotel KARADAĞ

Portonovi KARADAĞ Projesi Hakkında

Bu sayfada Portonovi Marina Resort Village ve Hotel KARADAĞ Projesinin Taahhüt Sözleşme Kapsamı, Proje Detayları ve Elektromekanik Kapsamı yer almaktadır.

Portonovi Marina Resort Village ve Hotel KARADAĞ. Azmont Investment yatırımı ile hayata geçirilen Portonovi Marina Resort Village Hotel – KARADAĞ projesi, toplam 138.000m2 proje alanına sahip.  Kumbor, Herzeg Novi / KARADAĞ lokasyonunda bulunan yatırımın rezidans ve altyapı elektromekanik mühendislik projeleri ve bu projelerin uygulamaları, imzalanan sözleşme gereği, Desk Yapı Elektromekanik Taahhüt A.Ş. tarafından yürütülmektedir. 2018 yılında Pizaroti Montenegro D.O.O ile Desk Yapı Elektromekanik Taahhüt A.Ş. arasında imzalanan taahhüt sözleşmesinin toplam proje alanı 26.600m2’dir ve proje teslimi 2020 yılı olarak belirlenmiştir. Proje geliştirme ve geliştirilen projelerin uygulamaları devam etmektedir. Proje ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir:

Portonovi Marina Resort Village Hotel Sözleşme Kapsamı

Pizarotti Montenegro D.O.O ile Desk Yapı Elektromekanik Taahhüt A.Ş. arasında imzalanan sözleşmeye göre; Portonovi Marina Resort Village Hotel  projesindeki beş ayrı blokta yer alan tüm elektromekanik disiplinler ile ilgili imalata yönelik proje; malzeme ve ekipman temini, montajı, test ve devreye alma işleri ile birlikte, proje toplam alanı ve Marina’ya hizmet veren merkezi OG Jeneratör ve Su Deposu Tesisleri Sözleşmeler kapsamındadır.

Portonovi Marina Resort Village Hotel Proje Detayları

Proje Türü: Otel-Rezidans
Ülke: KARADAĞ
Şehir: Kumbor / Herceg Novi
Proje T. Alanı: 138.000 m2
Sözleşme T. Alanı: 26.600 m2
Proje Kapsamı: Elektrik ve Mekanik Tesisat İşleri
Yatırımcı: AZMONT INVESTMENTS
İşveren: PIZZAROTTI MONTENEGRO D.O.O

Portonovi Marina Resort Village Hotel Elektrik ve Mekanik Kapsam

HVAC Sistemleri
Yangın İhbar ve Söndürme Tesisatları
OG ve AG Sistemleri
ELV Sistemleri (Yangın Algılama, Veri, Telefon, IPTV, CCTV )
Oda Yönetimi Sistemi
Bina Otomasyon Sistemi
Merkezi OG Jeneratör (4×2.5 MVA) Tesisi
Merkezi Su Deposu ve Ekipmanları (3.000 m3)
Sözleşme kapsamına dahil, Rezidans ve Marina Elektromekanik Altyapı İşleri

Portonovi Marina Resort Village & Hotel Projesi KARADAĞ DESK YAPI, AZMONT INVESTMENTS ve PIZZAROTTI MONTENEGRO D.O.O işbirliği ile…