Socar Star Rafineri Bilgi Belge Yönetim Merkezi Bina Projesi DESK YAPI, SOCAR ve ALEYRA işbirliği ile…

0
Sözleşme Toplam Alanı
0
Proje Başlangıç ve Tamamlanma Yılı

Socar Star Rafineri Bilgi Belge Yönetim Merkezi Aliağa İZMİR

Bilgi Belge Yönetim Merkezi Hakkında

Socar Star Rafineri Bilgi Belge Yönetim Merkezi İzmir Projesinin Taahhüt Sözleşme Kapsamı, Proje Detayları ve Elektromekanik Kapsamı yer almaktadır.

Dünyanın en köklü petrol ve doğalgaz şirketlerinden biri olan Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi SOCAR’ın Türkiye’deki iştiraki SOCAR TÜRKİYE ENERJİ A.Ş. yatırımı ile hayata geçirilen Socar Star Rafineri Bilgi Belge Yönetim Merkezi, Star Rafineri İzmir Aliağa tesisinde yer almaktadır. Aleyra Danışmanlık ve İnşaat İle DESK YAPI ELEKTROMEKANİK TAAHHÜT A.Ş. arasında imzalanan iş sözleşmesi gereği; Bilgi Belge Yönetim Merkezinin elektromekanik mühendislik projelerinin tasarımı ve bu projelerin uygulamaları Desk Yapı Elektromekanik Taahhüt A.Ş. tarafından yürütülmektedir. İmzalanan sözleşmenin toplam proje alanı 6.000m2’dir. Toplamda 11 ay gibi kısa bir sürede tamamlanacak olan projenin teslimi 2020 yılı olarak belirlenmiştir. Bilgi Belge Yönetim Merkezi Projesinin Sözleşme Kapsamı, Proje Detayları ve Elektrik ve Mekanik Kapsamı aşağıdaki gibidir:

Socar Bilgi ve Belge Yönetim Merkezi Sözleşme Kapsamı

Aleyra Danışmanlık ve İnşaat ile Desk Yapı Elektromekanik Taahhüt A.Ş. arasında imzalanan sözleşmeye göre; Socar Star Rafineri Bilgi Belge Yönetim Merkezinin elektronik ve basılı dokümanlarının arşivlenmesine hizmet edecek endüstriyel bina elektromekanik disiplinleri ile ilgili imalata yönelik proje, malzeme ve ekipman temini, montajı, test ve devreye alma işleri Taahhüt Sözleşmesi kapsamındadır.

Bilgi Belge Yönetim Merkezi Proje Detayları

Proje Türü: Endüstriyel Bina Elektromekanik
Ülke: TÜRKİYE
Şehir: Aliağa/İZMİR
Toplam Proje Alanı: 6000m2
Proje Kapsamı: Elektrik ve Mekanik İşler
Proje Sahibi: Socar
İşveren: Aleyra Danışmanlık ve İnşaat

Bilgi Belge Yönetim Merkezi Elektrik ve Mekanik Kapsam

HVAC Sistemleri
Yangın İhbar ve Söndürme Tesisatları
OG ve AG Sistemleri
ELV Sistemleri (Yangın Algılama, Veri, Telefon, IPTV, CCTV )
Bina Otomasyon Sistemi
AG Jeneratör (1x600kVA) Sistemi